Przez Internet możemy robić zakupy, załatwiać sprawy urzędowe, sprawdzać stan swojego konta, czy też dzielić się z bliskimi ważnymi dla nas momentami. Jednak nie możemy zapomnieć o tym, iż sieć www to także zagrożenia ze strony osób czyhających na nasze osobiste dane i pieniądze. Hakerzy mogą uszkodzić lub zablokować nasz komputer, by uzyskać od nas zapłatę za jego ponowne nam udostępnienie. Dlatego też tak ważne jest zabezpieczenie domowego komputera oraz innych urządzeń łączących się z siecią przed ewentualnymi atakami. Jednym z doskonałych do tego celu narzędzi jest program Bitdefender Family Pack 2020 stworzony przez studio Bitdefender.

Ochrona dla każdego urządzenia w domu

Wspomniane oprogramowanie poza doskonałą ochroną, o której za chwilę opowiemy, wyróżnia się jedną cechą spośród podobnych produktów. Mianowicie kupując jedną licencję, mamy możliwość zabezpieczenia nie tylko naszego domowego komputera, ale także laptopów, tabletów czy smartfonów wszystkich członków naszej rodziny. Bez względu na to, czy używamy systemu Windows, Androida, czy też produktów firmy Apple, to Bitdefender jest w stanie chronić nas przed utratą danych oraz pieniędzy.

Ochrona całej rodziny

Dzięki zaawansowanym ustawieniom funkcji ochrony rodzicielskiej jesteśmy w stanie chronić nie tylko dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami, ale także atakami na przechowywane przez nie dane, czy też zablokowaniem lub uszkodzeniem sprzętu. Funkcje takie jak bezpieczne przeglądanie, niszczenie plików i menadżer haseł sprawią, iż surfowanie w sieci naprawdę będzie dla dzieci beztroskie.

Natomiast osoby dorosłe z pewnością docenią wysoki poziom zabezpieczeń transakcji finansowych oraz operacji w bankowości internetowej. Praktyczną opcją jest także asystent rodzicielski, czyli system informowania o tym, iż dziecko opuściło wcześniej wybrany teren, np. szkołę lub plac zabaw. Także ochrona przed oprogramowaniem typu ransomware pozwala na bezpieczne i swobodne korzystanie z zasobów Internetu.

Dlatego zachęcamy do zakupu i używania tego narzędzia, nabyć je można pod adresami https://www.vebo.pl/bitdefender lub https://www.vebo.pl/bitdefender-family-pack, gdzie program ten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment