Wiele osób zastanawia się czym by zastąpić typowe torebki do pakowania wina, żeby można było uzyskać lepsze efekty. Nie za bardzo wiedzą co to ma być. Okazuje się, że jest opakowanie na wino które idealnie się do tego nadaje. Jest to specjalny rękaw ekologiczny który wygląda niesamowicie. Każda butelka, która zostanie włożona do takiego rękawa wygląda bardzo dobrze. Wybierając taką ofertę wiemy, że spełni nasze wszystkie oczekiwania i wymagania.

Dlaczego warto zamówić rękaw:

– jest ekologiczny,

– butelki wygląda w nim bardzo ekskluzywnie,

– można zamawiać pojedyncze jak i hurtowe sztuki,

– cena jest bardzo atrakcyjna,

– jakość jest bardzo wysoka.

Nie znajdziemy lepszego opakowania, które daje tak wiele przy tak niskich cenach. Jeśli chcemy zamówić jedną sztukę to nie ma z tym żadnych problemów. Jeśli chcemy mieć pięćdziesiąt sztuk to bardziej nam się to opłaca. Cena w przeliczeniu na każdą sztukę jest o wiele bardziej atrakcyjna. Po prostu producentowi się to o wiele bardziej opłaca, dlatego cena jest niższa.

Różne rozmiary opakowań na wino

Wybierać można rożne rozmiary opakowań. Szerokość jest taka sama i wynosi od siedmiu do dziewięciu centymetrów. Każda butelka wina bez problemów się tam zmieści, dlatego można będzie takie opakowanie zamówić. Jeśli chodzi o wysokość to może to być:

– 22 centymetry,

– 27 centymetrów,

– 31 centymetrów.

Trzeba się zastanowić nad tym czy mamy mieć zapakowaną całą butelkę czy tylko jej część, a wtedy dopasujemy sobie dokładnie taki rozmiar jaki jest nam potrzebny. Producent zadbał o to, żeby te mniejsze rozmiary można było dopasować nie tylko do wina, ale również do kosmetyków i innych szklanych opakowań. Wtedy można jeszcze dokładniej wykorzystać takie opakowanie i będzie bardziej przydatne. Atrakcyjna cena w połączeniu z niesamowitym designem wpływa na coraz większą popularność takiego rękawa na wino. Jeśli nigdy nie korzystaliśmy z takiego opakowania to trzeba będzie nadrobić czas i zamówić sobie chociażby jedną sztukę, a przekonamy się, że warto.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment