Opieka nad dzieckiem byłaby niemożliwa bez wózka. Jest to jedno z najważniejszych akcesoriów, w które powinien zaopatrzyć się każdy rodzic. Wózek służy dziecku (i rodzicom) od pierwszych dni po porodzie, aż do kilku lat życia malucha. Obecnie jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku są wózki wielofunkcyjne 3w1. Są to wózki, które rosną razem z dzieckiem. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Jakie są ich największe zalety?

Czym jest wózek 3w1

Wózki 3w1, czyli inaczej wielofunkcyjne, to wózki, których można używać od narodzin dziecka, do czasu, gdy maluch będzie poruszał się na własnych nogach. To wszystko dlatego, że jeden produkt może być zarówno gondolą, spacerówką, jak i nawet fotelikiem do samochodu. Stałym elementem jest tylko stelaż, a resztę dopasowujemy wraz z biegiem czasu lub według aktualnych potrzeb (w przypadku fotelika do samochodu).

Największe zalety wózków 3w1

Wózki dziecięce 3w1 mają sporo zalet. Największą z nich jest niewątpliwie wygoda. Jeden produkt zawiera w sobie 3 różne funkcje, z których można skorzystać w każdej chwili. Zaraz po narodzinach używamy gondoli, a gdy przewozimy dziecko samochodem, możemy z wózka zrobić fotelik i zapewnić maluchowi bezpieczeństwo podczas podróży. Gdy nasza pociecha nieco podrośnie, zmieniamy gondolę w spacerówkę (z której również w każdej chwili możemy zrobić fotelik lub wrócić do poprzedniej formy).

Kolejną zaletą jest oczywiście oszczędność pieniędzy. Nie jest tajemnicą, że wychowanie dziecka to spory wydatek. Dlatego warto wybierać rozwiązania, które nie nadwyrężają zbytnio domowego budżetu. Wózki 3w1 są wprawdzie droższe niż zwykłe produkty, jednak mogą służyć rodzicom na każdym etapie rozwoju dziecka. Oznacza to, że nie musimy kupować kolejnych produktów, gdy dziecko podrośnie. W ogólnym rozrachunku okazuje się, że możemy sporo zaoszczędzić.

Warto też wspomnieć, że oprócz pieniędzy, oszczędzamy również miejsce. Nie każdy posiada garaż czy piwnicę. W niektórych mieszkaniach nie ma miejsca na przechowywanie trzech osobnych akcesoriów. Wózek 3w1 w takiej sytuacji to doskonałe rozwiązanie. To samo dotyczy też samochodu. Nie musimy zabierać w podróż wózka i fotelika. Przydatne będzie to zwłaszcza podczas dłuższych podróży, gdy zabieramy ze sobą bagaże.

Lista zalet wózków 3w1 jest jeszcze dłuższa. Produkty uważane są obecnie za najpraktyczniejsze z wszystkich dostępnych na rynku. Wychowanie dziecka to spore wyzwanie, dlatego warto ułatwiać je sobie, jak tylko możemy, a takie akcesoria doskonale się sprawdzają.

Written by Mati

Leave a Comment