Każdy przedsiębiorca wie, jak duże koszty może generować utrzymanie firmowej floty pojazdów. To właśnie z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się karty paliwowe. Poza zniżkami na każdym litrze zatankowanego paliwa pozwalają one na zbieranie punktów lojalnościowych oraz porządkują wydatki związane z zakupami dokonywanymi na stacjach benzynowych. Czy można liczyć na dodatkowe benefity? Tak, jeśli sięgnie się po kartę paliwową od FLOTEX POLSKA.

Minimum formalności i wygoda

Kartę paliwową od FLOTEX POLSKA można uzyskać w szybki i prosty sposób. Wystarczy wypełnić wniosek o wydatnie karty drogą online oraz przesłać skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG). Nie są wymagane żadne ubezpieczenia czy gwarancje bankowe. Karta zostaje wysłana pocztą na wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych. Daje ona także wgląd do Panelu Klienta, gdzie na bieżąco można monitorować wydatki, a także archiwizować i szybko wyszukiwać potrzebne dokumenty.

„Mapa cen” – sposób na dodatkowe oszczędności
FLOTEX POLSKA oferuje również dostęp do innowacyjnej usługi – „Mapy cen”, która umożliwia porównanie cen ON ze wszystkich stacji, gdzie klienci formy tankowali w przeciągu ostatnich kilkunastu dni. To bardzo prosty sposób na to, aby zaoszczędzić. Kierowca wie na jaką stację się udać, aby zapłacić jak najmniej. Takiego wariantu nie oferuje żaden inny dostawca kart paliwowych.

Duża elastyczność i atrakcyjne usługi dodatkowe

FLOTEX POLSKA oferuje swoim klientom aż trzy rodzaje kart paliwowych. Mogą być one wystawione na imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny pojazdu lub też konkretną firmę. Dzięki temu nawet osoby, które dysponują nawet jednym samochodem służbowym, mogą korzystać z zalet tego rozwiązania! Decydując się na zamówienie karty (co jest samo w sobie prostą i szybką procedurą) można korzystać z usług dodatkowych takich jak np. możliwość dokonywania opłat na bramkach autostradowych A1, A2 i A4.

Bez samochodów służbowych wiele firm nie mogłoby zwyczajnie istnieć. Karty paliwowe to idealne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na każdym litrze zatankowanego paliwa. Ich wykorzystywanie ułatwia również pracę księgowym, którzy raz w miesiącu otrzymują zbiorczą fakturę za zakupy paliwowe oraz samym kierowcom, którzy nie muszą niepotrzebnie gromadzić paragonów. Poznaj nasze karty paliwowe na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Written by Mati

Leave a Comment