Niezależnie czy kupujesz personalizowany prezent dla chłopaka, z którym chcesz spędzić resztę swojego życia, czy może owym chłopakiem jest Twój brat bądź kolega, na pewno warto się nad takim zakupem dobrze zastanowić. Tym bardziej że mężczyźni, a zwłaszcza ci w młodym wieku potrafią być bardzo wybredni, choć na ogół tego nie okazują. Jaki w związku z tym prezent wybrać, aby nie nadszarpnąć ich zaufania, jednocześnie celując w prezent jak najbardziej praktyczny? Odpowiedź jest prosta – kubek. Dobrym prezentem będzie kubek (np. taki jak spersonalizowany kubek chłopak zajęty), choć i tutaj przychodzi czas na zastanowienie, bo termin ten jest bardzo ogólny. Jakie zatem kubki brać tutaj pod uwagę? Już spieszymy z pomocą.

Prezent dla (Waszego) chłopaka

Jeśli chłopak jest Waszą miłością i chcecie to w jakiś sposób wyrazić, możecie sięgnąć tutaj po kubki z charakterystycznymi nadrukami, które będą sugerować o tym, że ten mężczyzna jest już zajęty i ma swoją drugą połówkę. Z drugiej strony mogą to być kubki ozdobione nadrukami wyrażającymi Waszą miłość. Pamiętajcie jednak, że kubek dla chłopaka z napisem „Kotek”, czy innym w ten deseń nie zawsze musi być strzałem w dziesiątkę. Szczególnie jeśli taki kubek zobaczą jego znajomi. Może to go wówczas nieco krepować, mimo że w twoim towarzystwie nie ma on nic przeciwko temu, abyś nazywała go wspomnianym już kotkiem.

Kubki dla prawdziwych mężczyzn

Innym rozwiązaniem jest kubek dla prawdziwego mężczyzny, który na przykład dba o swoją sylwetkę. Jeśli godzinami wolny czas spędza on na siłowni i przywiązuje wagę do każdego grama tłuszczu na swoim ciele, postawić możecie na „Kubek kulturysty”, z którego na pewno wielokrotnie skorzysta, nie tylko pijąc z niego kawę czy herbatę, ale również odżywki białkowe czy inne suplementy służące jego muskulaturze.

Ponadto każdy mężczyzna powinien być zadowolony z kubka wojownika. Jeśli zdecydujecie się na taki zakup, możecie mieć pewność, że chłopak pijący z niego poranną kawę, nawet jeśli ma słabszy dzień szybko stanie na nogi i sprosta jego trudom. Podobnie ma się zresztą z kubkiem dla twardziela. Znacie chłopaka, któremu można go podarować?

Kufel zamiast kubka

Kubek dla chłopaka zastąpić możecie również i kuflem, co nie jest złym pomysłem, choć oczywiście bierzemy tu pod uwagę mężczyzn, którzy są już pełnoletni i tym samym mogą spożywać alkohol. Kufle takie mogą być klasyczne, ale też ceramiczne, które doskonałym wyborem w przypadku mężczyzn lubiących raczyć się grzańcem.

Jaki spersonalizowany kubek dla chłopaka, któremu szukacie prezentu, to Wy sprezentujecie? Głęboko wierzymy, że powyższe inspiracje nieco Wam w tym wyborze pomogą, choć równie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór kubków jest tak ogromny, że zastanowić się nad każdym z nich trzeba przynajmniej dwa razy. Mimo wszystko wydaje się, że sama koncepcja wręczenia kubka chłopakowi, synowi czy koledze wydaje się słuszna.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment