Jeśli mamy większy samochód, który się zepsuł i wzywamy pomoc drogową to trzeba o tym powiedzieć osobie zgłoszenie przyjmującej. Kombi są bardzo różne, dlatego jedne są małe wielkości zwykłego samochodu, ale są też bardzo duże. Taki samochód musi się zmieścić na lawetę żeby był dobrze zabezpieczony i żeby można było go przetransportować w bezpieczny sposób tam gdzie tylko chcemy. Tym wszystkim zajmuje się firma, która na miejsce przyjedzie. Jeśli przyjadą zbyt małą lawetę to czeka nas przykra niespodzianek. Nie dość, że samochodu nie zabiorą i będą musieli przysłać nową lawetę to my jeszcze za to wszystko zapłacimy, a zatem w żaden sposób nam się to nie opłaca i trzeba zrobić wszystko żeby powiedzieć, jakim samochodem jeździmy. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych komplikacji i będzie można na spokojnie sobie zabrać samochód, który stoi na drodze. Od tego jest laweta Słubice, dlatego po nią dzwonimy. Sami nie będziemy tego robić, bo holowanie samochodu nie zawsze jest bezpieczne. Trzeba mieć linkę i kogoś, kto jeszcze się na tym zna. Często podczas holowania na lince dochodzi do różnych wypadków, dlatego nie ma, co nieszczęścia na siebie sprowadzać. Poza tym, jeśli jest to autostrada to nie można w ogóle samochodu holować inaczej niż przewożąc go na lawecie pomocy drogowej, dlatego żadne kombinacje nie wchodzą tutaj w grę, bo można na tym tylko stracić płacą mandat i zamawiać pomoc drogową, bez której policja nie da nam się dalej ruszyć.

Profesjonalna firma z lawetą

Korzystając z usług profesjonalnej firmy możemy być pewno, że wykonają wszystko tak jak trzeba. Dowieziemy nasz samochód do miejsca gdzie ma być naprawiony i będziemy mogli zacząć się zastanawiać nad tym, co dalej robić. Wycenę usług będziemy mieć prowadzoną rzetelnie bez żadnych dodatkowych kosztów. To, dlatego warto polegać na kimś, kto jest na rynku od lat i zaoferuje nam najtańszą i najlepszą usługę z lawetą dla naszego samochodu. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni, że poszliśmy na taką współpracę.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment