Przeglądamy oferty mieszkaniowe i nagle trafia się ta, która w stu procentach nam odpowiada? Co teraz? Okazuje się, że niestety, ale cena jest wysoka, a my nie mamy pieniędzy. Mamy na wkład własny, ale na nic więcej już nie? Co wtedy zrobić? Szkoda byłoby odpuścić takiej okazji, bo druga długo może się nie pojawić. Nie możemy, zatem od tak sobie tego zostawić. Nam jest potrzebny kredyt mieszkaniowy Wrocław, który idealnie będzie pasował do naszych potrzeb. Ze znalezieniem takiego kredytu nie ma większego problemu, dlatego że możemy uzyskać pomocy specjalisty.  Takim specjalistom będzie doradca kredytowy z ogromnym doświadczeniem. Posiada w swojej ofercie mnóstwo kredytów hipotecznych. Wiemy, że jeśli trafimy do takiej osoby to będziemy w stu procentach zadowoleni. Przedstawi nam wszystkie oferty i przeanalizuje ich wady oraz zalety. Następnie wybierzemy to, co dla nas najkorzystniejsze.

Darmowa pomoc przy kredytach

Ogromną zaletą, ale i zaskoczeniem dla wielu osób jest brak kosztów. To nie jest tak, że idziemy do doradcy kredytowego i jego pomoc kosztuje nas sto czy dwieście złotych. My nic nie płacimy z własnej kieszeni. To banki płacą doradcy kredytowemu, jeśli my wybierzemy ich ofertę. Taka osoba jest bezstronna, dlatego że nie pracuje tak naprawdę dla żadnego z banków. To nie jest typowy doradca, u którego jesteśmy, kiedy korzystamy z oferty banku. Taka osoba pracuje dla banku i dba o jego interesy, ale niezależny doradca to już całkowicie coś innego.

Szybkie załatwienie formalności

Jeśli jesteśmy bardzo dobrze przygotowani to można w jeden dzień załatwić wszystkie formalności. Na pewno wiele osób zastanawia się, jakie są potrzebne dokumenty do uzyskania kredytu na mieszkanie? Nie ma nic łatwiejszego jak po prostu zadzwonić do doradcy kredytowego, a wtedy wszystkiego się dowiemy. Miło jest, jeśli w jeden dzień udaje nam się wszystkie sprawy pozałatwiać. Wtedy tylko czekamy aż bank przeprowadzić analizę dokumentów i zacznie wypłacać nam pieniądze. Będziemy mogli wreszcie kupić swoje mieszkanie, o którym od bardzo dawna marzyliśmy. 

Written by Mati

Leave a Comment