W inny sposób wybiera się karmę dla psa, który jest szczeniakiem, a w inny, kiedy jest już dorosły. Podobnie jest z małymi, większymi i dużymi rasami. Trzeba tego pilnować, a uda nam się znaleźć optymalne rozwiązanie dla naszych psów. Tego oczekują od nas zwierzęta, bo to my je karmimy i my decydujemy ile mają jeść i co konkretnie.  Niektóre psy mają alergie pokarmową albo są z natury bardzo wybredne i wtedy tylko sucha karma biomill jest w stanie spełnić ich oczekiwania. Psy bardzo szybko uczą się tej wybredności od ludzi, dlatego nie jest łatwo zwierzę zachęcić do jedzenia. Mając do dyspozycji oryginalną szwajcarską karmę ułatwiamy sobie to zadanie. Tym bardziej, że do wyboru mamy przeróżne smaki takie jak kruczak, jagnięcina czy łosoś.  Dając zwierzęciu to, co jest najlepsze wiemy, że jest bezpieczne i że nie będzie chorowało. Psy, które dużo czasu spędzają w domu tyją, a tym bardziej, jeśli są po kastracji albo sterylizacji. Wtedy trzeba kupić im dedykowaną dla nich karmę.

Tylko to, co najlepsze

Mając rasowego psa, który kosztował nawet kilka tysięcy złotych nie patrzymy na to żeby karma była tania tylko żeby była skuteczna w działaniu. Dajemy psu taką porcję jedzenia, jaką zaleca producent. Wtedy zwierzę ma to, czego potrzebuje i nie będzie tyło. Można kupić kilka karm o różnych smakach i dawać psu tak żeby mu się to zbyt szybko nie znudziło. Właściciele wybrednych psów wiedzą, o co chodzi i wiedzą, co mają robić, bo ich psy potrafią się znudzić jedzeniem już na drugi albo trzeci dzień.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment