W dobie mody na piękne ciało, chęć ekspozycji kobiecych walorów jest bardzo popularna. Do tej estetycznej sfery należy biust. Często jednak jego rozmiar spędza kobietom sen z powiek. Zbyt mały stanowi niekiedy źródło kompleksów, czy powód do wstydu.

Chirurgia plastyczna ma sposób, aby temu problemowi zaradzić – zabieg powiększania piersi. Zyskał on popularność na całym świecie i nie tylko jest dostępny dla celebrytów, ale również wszystkich kobiet. Można się na niego zgłosić do każdego dużego miasta w Polsce, czego przykładem jest Opole.

Powiększanie piersi Opole to szybki i bardzo bezpieczny sposób na zniwelowanie małego biustu. Na czym on polega? Odpowiedź poniżej.

Powiększanie biustu – na czym polega

Na zabieg powiększania piersi może zgłosić się każda kobieta. Nie wymaga on skierowania lekarskiego. Oto kroki postępowania:

  • dokonawszy kontaktu, pacjentka zostaje umówiona na konsultację i chirurga plastyka. Tam zostają uzgodnione szczegóły odnośnie rozmiaru i ostatecznej formy piersi, przechodzi się badania przesiewowe wykluczające przeciwwskazania do wykonania operacji. Następnie zostaje wyznaczony termin zabiegu.
  • operację powiększania piersi wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, wszczepiając implant (najczęściej silikonowy lub wypełniony solą) o odpowiedniej formie i wielkości. O umiejscowieniu implantu pacjentka zostaje uprzednio poinformowana na konsultacji. Operację powiększania piersi wykonuje chirurg plastyk w asyście anestezjologa i pielęgniarek.
  • po zabiegu pacjentka zostaje wypisana do domu oraz pouczona o odpowiedniej pielęgnacji biustu w okresie rekonwalescencji.
  • podczas rekonwalescencji pacjentka może mieć zalecenie noszenia specjalnego biustonosza. Po operacji pozostaje w stałym kontakcie z chirurgiem plastykiem w postaci wizyt kontrolnych.

Ostateczną formę biust pacjentki uzyskuje już po kilku tygodniach, zaś efekt pozostaje na wiele lat.

Powiększanie piersi Opole to zabieg godny polecenia. Można poradzić sobie z problemem małych piersi w krótkim czasie i cieszyć się życiem.

Written by Mati

Leave a Comment