Jeśli chcemy zatrudniać pracowników spoza UE to konieczne jest wypełnienie wielu dokumentów. Taka osoba musi mieć pozwolenie na pobyt w Polsce jak i na pracę. Mówimy tutaj o legalnym przebywaniu w naszym kraju jak i legalnej pracy. W takiej sytuacji potrzebna nam jest legalizacja zatrudnienia cudzoziemców, a zajmie się tym wyspecjalizowana w tym firma. W ten sposób uzyskamy najlepsze efekty i na pewno będziemy bardzo zadowoleni.  Agencja, która, na co dzień zajmuje się takimi sprawami jest w stanie przeprowadzić audyt prawny dokumentów obcokrajowców, co jest dla nas bardzo ważne. Będzie to między innymi oświadczenie o powierzeniu pracy osobie spoza UE przez naszą firmę. Do tego dochodzi zezwolenie na pracę w naszej firmie oraz zezwolenie na pobyt i prace. Dokumentów jest bardzo dużo, dlatego warto polegać na firmie, która jest do tego bardzo dobrze przygotowana. 

Co jeszcze można zlecić wyspecjalizowanej firmie

Jeśli jest nam potrzebne fachowe doradztwo przy wyborze właściwej procedury i odpowiedniego zezwolenia to wtedy pracownicy agencji nam chętnie pomogą. Można również zlecić im uzyskanie potrzebnych oświadczeń o powierzeniu wykonania pracy czy o przedłużenie zezwolenia na pracę. Istotne będzie również uzyskanie kart pobytu czy niebieskiej karty UE.  Możemy również liczyć na przygotowanie dokumentów i oświadczeń czy na pomoc prawną. Wszystko, co jest nam potrzebne wykonają doświadczeni i bardzo pomocni pracownicy z bardzo szerokim zakresem wiedzy. 

Pomoc od A do Z

Zgłaszając się do kogoś, kto zajmuje się takimi sprawami możemy być pewni, że wszystkie dokumenty będą tak przygotowane, aby były zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Na tym na pewno każdemu z nas bardzo zależy, bo chcemy zatrudniać cudzoziemców, ale jednocześnie nie chcemy mieć żadnych problemów z urzędami. Polegamy na kimś, kto zagwarantuje nam jak najlepsze efekty swojej pracy i wtedy czekamy tylko aż taka firma wszystko wykona i będzie można u siebie w przedsiębiorstwie zatrudnić pracowników spoza UE.

Written by Mati

Leave a Comment