W wielu przypadkach otrzymujemy pismo o tym, że bank wszczął postępowanie egzekucyjne w jakiejś naszej sprawie. Nie sprawdzamy dat tylko próbujemy się dogadywać z bankiem, a przecież często jest to już sprawa przedawniona. Bank dobrze o tym wie, ale ryzykuje. My na to się łapiemy i tym samym płacimy im za coś, co można byłoby pominąć. Nie można tak robić, bo bankowy tytuł egzekucyjny przedawnienie jeszcze nic nie oznacza. Wiadomym jest, że bank jak i firma windykacyjna starają się za wszelką cenę zdobyć pieniądze, które jesteśmy im winni, ale często się spóźniają i to tak naprawdę ich problem, a nie nasz.

Są na to sposoby

Sami na pewno sobie nie poradzimy, dlatego trzeba polegać na specjalnym serwisie, w którym pomagają takim osobom jak my. Dowiemy się czy w naszym przypadku sprawa jest już przedawniona i co tak naprawdę można będzie dalej zrobić. Te informacje są bardzo ważne, dlatego trzeba jak najszybciej postarać się z nich skorzystać, a później je wykorzystać w walce z windykacyjną firmą.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment