Przemówienia na żywo dla jednych to nic trudnego, ale wiele osób się wtedy stresuje. Przygotowują się, ćwiczą przed lustrem, ale kiedy zobaczą ten tłum ludzi, który na nich patrzy to zaczynają się problemy. Zapomina się połowy teksty i to, co mówimy zaczyna nie mieć żadnego sensu. Nawet, jeśli zaczniemy sobie robić notatki na kartce to nie jest łatwo to wszystko opanować. Lepszym rozwiązaniem dla nas byłby wtedy prompter prezydencki Warszawa, który jest o wiele bardziej praktyczny i pomocny.  Trzeba korzystać z nowoczesnych rozwiązań, bo to daje bardzo dobre efekty. Taki prompter montowany jest pod mikrofonem. Można ustawić sobie odpowiednią wysokość tak żeby monitor było dobrze widoczny. Wielkość czcionki można będzie dostosować do swojej bystrości wzroku, dlatego tym bardziej takie urządzenie powinno tam się znaleźć. Można również w łatwy sposób dostosować to, co ma się wyświetlać na ekranie monitora. Mogą to być jakieś dane, można na bieżąco informować o czymś osobę, która przemawia. Oczywiście najczęściej wyświetlany jest tekst, który powoli się przewija, a wtedy żadna osoba nie jest w stanie go zapomnieć. Skoro politycy na całym świecie korzystają z takiego urządzenia to i my możemy, jeśli mamy ważne publiczne wystąpienie. Takie urządzenie bardzo przyda się każdej osobie, która chce na przemówieniu wypaść bardzo dobrze.

Mocowanie, ustawienie i konfiguracja promptera prezydenckiego

W zestawie, który wynajmujemy od firmy otrzymujemy wszystko, co jest nam potrzebne. Oni są bardzo dobrze przygotowani, dlatego dają statyw, całe okablowanie i oczywiście urządzenia jak siedemnastocalowy monitor i laptop. To wszystko łatwo się konfiguruje, ale jest rozwiązanie dla osób, które same tego robić nie chcą. Można wynająć prompter prezydencki wraz z asystentem i wtedy jesteśmy pewni na sto procent, że wszystko będzie podłączone jak trzeba. Chcemy żeby całość działała bardzo płynnie i żeby nie było żadnych problemów. Z pomocą specjalisty od promptera uda nam się ten efekty uzyskać i to w bardzo łatwy sposób.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment