Jeśli dzieje się w naszym życiu coś ważnego i chcemy się tym pochwalić znajomym to warto wybrać sobie transmisje na żywo. Im ważniejsze wydarzenie i my mamy więcej do zaoferowania tym bardziej profesjonalnie trzeba będzie podejść do tego tematu, a wtedy osiągniemy sukces. Można organizować spotkanie, na którym poza zebranymi gośćmi chcemy żeby inni w tym uczestniczyli. Wtedy transmisja na żywo będzie jak najbardziej wskazana, ale zanim do tego dojdzie trzeba się zastanowić jak to w ogóle zrobić. Czy mamy to zrobić sami? Tylko jak? Przy pomocy kamerki internetowej mamy prowadzić transmisje? Widoczność będzie kiepska, dźwięk też. Taki streaming to można prowadzić, jeśli idziemy ulicą i nagle zobaczymy coś ciekawego, czym chcemy się podzielić z innymi osobami. W takiej ma to sens, ale jeśli chcemy promować swoją osokę czy nawet firmę to nie można sobie na słabą jakość pozwolić, bo w ten sposób będziemy i my kojarzeni, a na pewno tego nie chcemy.

Organizacja streamingu na Facebooku

Lepszym dla nas rozwiązaniem będzie znaleźć firmę, która takie wydarzenia organizuje i jest w stanie nam wszystko filmować na żywo. Wtedy wiemy, że Facebook streaming będzie o wiele chętniej oglądany przez wiele osób. Sukces mamy wtedy gwarantowany i właśnie z tego będziemy się najbardziej cieszyć. W takiej firmie pracują osoby bardzo doświadczone, które wiedzą jak obsługiwać kamery, dzięki którym super jakość obrazu będzie dalej przekazywana. Podczas takiej transmisji nie ma problemów z ilością oglądających, bo nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Można nawet prowadzić czat na żywo, czyli rozmawiać z poszczególnymi osobami. Tym wszystkim zajmuje się firma, która od strony technicznej wszystko jest w stanie dopiąć na ostatni guzik i my z takiej oferty naprawdę możemy się bardzo cieszyć.  Będzie to dokładnie to, o czym marzyliśmy, ale sami nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać. Teraz mamy pomoc od kogoś, kto nie boi się żadnych wyzwać i jest w stanie doradzić nam, która z opcji będzie dla nas najbardziej korzystna.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment