Suche i spierzchnięte usta to Twój problem? Są ściągnięte, szczypią, bolą? Dokuczają podczas picia napojów i jedzenia? Wargi i skóra wokół ust są szczególnie delikatne i wrażliwe na działanie czynników atmosferycznych. Niewielka liczba gruczołów łojowych i brak gruczołów potowych powodują, że skóra ust nie posiada warstwy ochronnej. Brak melaniny powoduje z kolei brak bariery dla szkodliwego wpływu promieniowania słonecznego. Zarówno słońce, jak i wiatr i niskie temperatury łatwo naruszają wrażliwą skórę ust i powodują znaczny dyskomfort. Właściwa pielęgnacja pozwala skutecznie zapobiegać takim problemom lub zniwelować je, jeśli nasze wargi są już w kiepskim stanie i potrzebują pomocy.

Podstawą pielęgnacji powinna być odpowiednio dobrana do naszych potrzeb pomadka o działaniu ochronnym. Dla szczególnie wymagających i wrażliwych ust trafionym wyborem będzie sztyft do suchych i spierzchniętych ust Neutrogena – https://neutrogena.com.pl/product/33. Zastosowanie sztyftu przynosi błyskawiczną ulgę i ukojenie, dzięki czemu efekty działania pomadki są szybkie i realnie szybko odczuwalne. Kosmetyk oparty jest o unikatową recepturę Formuły Norweskiej, która jest znakiem rozpoznawczym marki na całym świecie. Dobrze zbilansowanie składników nawilża skórę i zapewnia jej miękkość i komfort nawet przy najgorszej pogodzie i dużym nasileniu szkodliwych dla skóry czynników atmosferycznych.

Sztyft może być używany jako samodzielny kosmetyk, może też być używany jako pomadka podkładowa pod błyszczyk albo szminkę. Można nakładać go na usta bez ograniczeń i dowolnie często. Jest delikatny i nie ma składników sprzyjających powstawaniu uczuleń. Wzbogacono go o filtr SPF4, dzięki czemu zapewnia ochronę przeciwsłoneczną. Jego zaletą jest również duża wydajność i konsystencja, która gwarantuje wygodne nakładanie. Sztyfty z rodziny Neutrogena są rekomendowane przez kosmetyczki, wizażystki i środowisko lekarskie jako produkty skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Receptura kosmetyku została stworzona we współpracy z lekarzami dermatologii.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment