Do wykrywania kłamstw potrzebny nam będzie wariograf. To nie jest urządzenie dostępne dla każdego, dlatego nie wypożyczymy go i nie będziemy sami obsługiwać. To nie film tylko sytuacja o wiele bardziej poważna i skomplikowana.  Urządzenie obsługiwane jest przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Samo urządzenie jest bardzo drogie i tylko Instytut Badań Wariograficznych, który przeprowadza badania na wariografie w 27 miastach w Polsce może sobie na nie pozwolić, a zatem jeśli chcemy przebadać kogoś na wykrywaczu kłamstw to zrobimy to właśnie tutaj. U nich otrzymamy pomoc w tym jak się przygotować do badania tak żeby wynik był jeszcze bardziej zbliżony do prawdy. Skuteczność wariografu to 98%, czyli naprawdę bardzo dużo. Można o tym poczytać na http://www.wariograf.com.pl. Wszystko jest bardzo szczegółowo opisane. Dowiemy się, że dzisiejszego wariografu nie można będzie oszukać, bo to urządzenie bardzo nowoczesne. Dodatkowo obsługiwane jest przez kogoś, kto się na tym zna i ma ogromne doświadczenie. Tuż po badaniach ekspert może podzielić się spostrzeżeniami z osobom, która zlecała badanie, ale na końcowe wyniki i analizę trzeba będzie trochę poczekać. Tylko wtedy będziemy pewni, że to, co otrzymujemy jest zgodne z tym, czego oczekiwaliśmy. Byłoby lepiej gdyby osoba badana nie kłamała wcześniej, ale najczęściej wychodzi to na odwrót i trzeba się na to przygotować.

Wariograf rozpoczyna pracę

Zanim do tego dojdzie trzeba osobę badaną zapoznać z pytaniami, które będą zadawane. Konieczne będzie podpisanie zgody na badanie, bo bez tego nie można będzie do niego przystąpić. Osoba, która poddawana jest badaniom będzie sprawdzana pod kątem przeziębienia czy innych chorób, bo to wszystko obniża skuteczność wykrywacza kłamstw, a nie o to nam chodzi. My chcemy żeby to, co otrzymujemy było dobrze sprawdzone. Dochodzimy do prawdy, dlatego chcemy swój cel w stu procentach osiągnąć. Tylko wtedy będziemy w pełni zadowoleni, ale i usatysfakcjonowani. Tym bardziej, jeśli wyjdzie, że mamy rację.

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment