Taras jest często przedłużeniem salonu dlatego należy zadbać o jego estetykę, która powinna być na najwyższym poziomie. Ważnym elementem aranżacji są rośliny zielone, wyeksponowane w pięknych, dekoracyjnych donicach. W takim towarzystwie jest bardzo miło przebywać, ponieważ obecność roślin wpływa na nas niezwykle kojąco. Aranżacja tarasu z ich wykorzystaniem to strzał w dziesiątkę, nie tylko dla miłośników flory, ale także dla wszystkich dla których ważne są wysokie walory estetyczne.

Donice na taras – jakie wybrać

Należy pamiętać, że przy zakupie donic trzeba się kierować nie tylko ich atrakcyjnym wyglądem, ale także właściwościami. Osłony na rośliny będą eksponowane na świeżym powietrzu, a to oznacza, że będą narażone na działanie zmiennych temperatur przez cały rok. Z tego względu muszą być wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie wyblaknie pod wpływem silnego promieniowania słonecznego, nie pęknie na skutek ujemnych temperatur i nie zniszczy się pod wpływem ulewanego deszczu. Dobrym przykładem są donice wykonane z lekkiego cementu czy z włókna szklanego lub polietylenu, ponieważ mają doskonałe właściwości mrozoodporne i wodoodporne.

Dlaczego warto wybrać donice mrozoodporne

Donice, które są odporne na działanie mrozu są idealnym wyborem na każdy taras. Charakteryzują się nie tylko odpornością na działanie niskich temperatur, ale także na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i wilgoć. Donice z włókna szklanego lub polietylenu będą stanowiły nietuzinkowy element aranżacji, ponieważ zaprojektowano je w wyjątkowo atrakcyjny i praktyczny sposób. Dzięki temu można dobrać kształt, wielkość i kolor do stylistyki każdego tarasu. Piękne i funkcjonalne donice znajdziesz w sklepie – https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-donice-z-fiberglass-i-fiberstone
To największy producent donic mrozoodpornych dlatego na pewno wybierzesz produkty odpowiednie dla siebie.

Dlaczego warto nas wybrać

Największa jakość to cecha charakterystyczna i wizytówka naszych wyrobów. Oferujemy nowoczesne i modne donice w różnych kształtach, formach, wielkościach, wzorach i kolorach, w tym duże w kształcie prostokąta lub kwadratu. Nasze produkty wykończone są niezwykle starannie w macie lub połysku, co sprawia, że prezentują się bardzo efektownie. Wysoka wytrzymałość na mróz i wilgoć sprawia, że donice mogą z powodzeniem zdobić taras przez cały rok. To produkty uniwersalne, które świetnie sprawdzą się także we wnętrzu, na balkonie czy jako atrakcyjny element aranżacji ogrodowych i miejskich.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online – sklep.cermax.com.pl

Written by Mati

Leave a Comment