Naprawdę dużymi krokami zbliżamy się już do 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” Na chwilę obecną, doskonale znana jest już wszystkim nowa piątka bohaterów uznanego przez wielu odbiorców programu TVP. Czy w tym gronie znajdą się szczęściarze, którzy odnajdą miłość swojego życia? A może losy niektórych potoczą się inaczej? 

„Rolnik szuka żony 7” – uczestnicy są już znani!

Uczestnicy tradycyjnie zostali dobrani na podstawie liczby listów, które zostały wysyłane przez potencjalne kandydatki oraz kandydatów na ich żony, czy też mężów. Oczywiście ulubienica widowni, czyli Marta Manowska w składzie z ekipą programu za sobą ma nagrania czołówki nowej edycji, dzięki czemu wiadomo, już jest to, na kogo spłynęła największa sympatia podczas emisji odcinka pilotażowego. Po niespełna rocznej przerwie, w bogatym gronie bohaterów znajduje się także kobieta. Magdalena jest bardzo młodą, bo zaledwie 26-letnią Wielkopolanką. Wspólnie z rodzicami, jak i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym to cała rodzina zajmuje się uprawą kukurydzy, zbóż i ziemniaków. Co najciekawsze, aż 4 spośród 5 uczestników to osoby, które nie przekroczyły progu 40. roku życia.

Nowa edycja programu „Rolnik szuka żony” rozpocznie się już w niedzielę, 13 września, o godzinie 21:15. Warto być przed telewizorem!

fot. TVP

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment