Nie tylko zmarszczki sprawiają, że nasza twarz będzie wyglądać na zmęczoną. Czasami jej kondycja powoduje, że nie wygląda ona zjawiskowo. Można ją poprawić przez wiele różnych zabiegów, które proponuje nam medycyna estetyczna. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa Cytocare, która nawilży i ujędrni naszą twarz. Podczas tego zabiegu do skóry dostarcza się kwas hialuronowy oraz 55 aktywnych składników, które poprawią wygląd naszej skóry, odświeżając ją.

Mezoterapia Cytocare, czyli innowacyjny zabieg

Cytocare to gotowe koktajle, które są wykorzystywane do mezoterapii igłowej. Dzięki nim możemy nawilżyć skórę. Preparaty można łączyć w dowolny sposób. Lekarz medycyny estetycznej sporządzi odpowiednią substancję, po usłyszeniu naszych oczekiwań. Tej metody używa się na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Zabieg jest niezwykle skuteczny i znacząco poprawi kondycję naszej skóry. Dzięki niemu będziemy mieć wrażenie, że partia ciała poddana zabiegowi jest gładsza oraz rozświetlona. Jest on przeznaczony tym, którzy widzą już na swoim ciele pierwsze oznaki starzenia, więc mogą z niego skorzystać osoby po 25 roku życia. Mezoterapia Cytocare jest jednak popularna wśród osób w każdym wieku. Przed rozpoczęciem zabiegu tą metodą na twarz pacjenta nakłada się znieczulającą maść, która ma poprawić komfort w trakcie kuracji. Następnie wybrany przez specjalistę preparat jest wstrzykiwany do naszej skóry za pomocą niewielkich igieł. Mikroukucia wykonuje się w odstępach 5-10 mm. Po kuracji mogą pojawić się zaczerwienienia, ale znikną one po kilku godzinach. Jeśli chcemy, aby efekt utrzymywał się, jak najdłużej powinniśmy powtórzyć zabiegi. Najczęściej trzeba go wykonać 4 razy w odstępach dwóch tygodni. Mezoterapia igłowa Cytocare może być uzupełnieniem innych zabiegów, jednak można wykonywać ją indywidualnie. Po tym zabiegu na naszej twarzy będziemy mogli zaobserwować dawny blask i świeżość, a zmarszczki cz

Written by radosnaszkola.org.pl

Leave a Comment