Korzystając ze sztucznej inteligencji można będzie wyszukiwać dla swoich klientów o wiele szybciej najlepsze oferty z ubezpieczeniami. Ofertę, która powinna zainteresować agencję ubezpieczeniowe znajdziemy na stronie agentbot.pl. Mamy tutaj ofertę na narzędzie, które pozwala na wyszukiwanie w kilkadziesiąt sekund takich ofert, jakich oczekują klienci. Mamy panel CRM, który jest prosty w obsłudze, ale jednocześnie ma ogromną ilość funkcji.

Wybrane funkcje CRM:

  • zarządzanie klientami, pojazdami oraz polisami,
  • generowanie wypowiedzenie i przypomnień sms,
  • kalendarz oraz listy zadań.

Jest tego znacznie więcej, co można sobie sprawdzić na stronie internetowej. Wszystko w obsłudze jest bardzo proste, dlatego każdy sobie z tym poradzi. Najważniejsze jest to, że jest to narzędzie, które ułatwia nam wyszukiwanie ofert dla klientów. Jeśli klient nie ma czasu to właśnie naszą ofertę wybierze. Wie, że my dzięki tym narzędziom będzie mogli znaleźć tanie ubezpieczenie dopasowane parametrami do wszystkich wymagań klienta. Większość klientów oczekuje niskich cen, dlatego wykorzystując sztuczną inteligencję do szukania na pewno znajdziemy ciekawą ofertę dla niego. Agencja, która ma wiele ofert od różnych towarzystw ubezpieczeniowych może w jednym miejscu i jednymi danymi wynaleźć najlepsze oferty na rynku.

Oferta dla każdego klienta

Ręczne szukanie ofert zajmuje mnóstwo czasu. Mając kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych zajęłoby to tyle czasu, że klientowi skończyłaby się cierpliwość. Na to nie można sobie pozwolić, bo stracimy klienta, a co za tym idzie również pieniądze. Konkurencja nie śpi, dlatego trzeba będzie wyszukiwać różnych sposobów na to, aby klienta w stu procentach zadowolić. My zyskamy nowego klienta, a klient będzie wiedział, że jeśli potrzebuje szybko znaleźć ubezpieczenie to może to zrobić tylko u nas.  Zakup pakietu jest bardzo tani, dlatego nie zauważymy nawet tego. Patrzmy jednak na to jak bardzo dużo można na tym zyskać. Przekonamy się, że dzięki sztucznej inteligencji przyjdzie do nas o wiele więcej klientów. 

Written by Mati

Leave a Comment